سه شنبه 21 مرداد 1399- 01:49:37
 

تمبر المپیک مونیخ 1972

کد کالا: 216

قیمت: 10,000 تومان

وضعیت:  فروخته شده

توضیحات

مجموعه 5 (پنج) تمبر المپیک مونیخ 1972 چاپ کشور امارات

اندازه هر کدام از تمبرها به طول 4/5 سانتی متر و عرض آن 4/5 سانتی متر است.

در یکی از تمبرها تصویری از ورزشکار رشته پرش با نیزه ، درالمپیک که در حال پریدن از روی مانع می باشد. قیمت تمبر 1 (یک) ريال می باشد که به صورت عربی و انگلیسی در دو طرف بالای تمبر درج شده است.

در یکی از تمبرها تصویری از ورزشکار رشته شمشیربازی ، درالمپیک که درحال مبارزه می باشد. قیمت تمبر 2 (دو) ريال می باشد که به صورت عربی و انگلیسی در دو طرف بالای تمبر درج شده است.

در یکی از تمبرها تصویری از ورزشکار رشته ورزنه برداری ، درالمپیک که در حال بلند کردن وزنه می باشد. قیمت تمبر 3 (سه) ريال می باشد که به صورت عربی و انگلیسی در دو طرف بالای تمبر درج شده است.

در یکی از تمبرها تصویری از ورزشکار رشته دو و میدانی ، درالمپیک که در حال دویدن می باشد. قیمت تمبر 4 (چهار) ريال می باشد که به صورت عربی و انگلیسی در دو طرف بالای تمبر درج شده است.

در یکی از تمبرها تصویری از ورزشکار رشته کشتی ، درالمپیک که در حال کشتی گرفتن می باشد. قیمت تمبر 50 (پنجاه) دِرهَم می باشد که به صورت عربی و انگلیسی در دو طرف بالای تمبر درج شده است.

در تمامی تمبرها تصویر آرم المپیک در بالای تمبر و تصویر مشعل المپیک همراه با سال برگزاری اولین المپیک یعنی سال 1896 که بر روی مشعل چاپ شده است.عبارت المپیک مونیخ سال 1972 به زبان انگلیسی در گوشه سمت چپ تمبر و به زبان عربی در گوشه سمت راست تمبر چاپ شده است.

در تمامی تمبرها نام شهر فجیره ، که یکی از شهرهای هفتگانه شیخ نشین امارات می باشد که به زبان عربی و انگلیسی در پایین تمبرها چاپ شده است. در تمامی تمبرها کادر نقره ای رنگی به دورتصاویر در تمبرها قرار داده شده است.

نقدها و نظرات

هیچ نظری یافت نشد

ثبت نظر

محصولات مشابه

ارسال به دوستان

برچسب

خالی

اصالت کالا

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در مرکز کالا عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای تقلبی و غیر اصلی در مرکز کالا به فروش نمی رسد.
 
در حال بارگذاری...