یک شنبه 06 بهمن 1398- 12:46:18
 

رویه بازگرداندن کلکسیون

رویه‌های بازگرداندن کلکسیون

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های مرکزکالا بوده است و مرکزکالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی مرکزکالا خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

رویه‌‏های خدمات پس از فروش مرکزکالا با توجه به نوع مشکل پیش آمده، به شرح زیر هستند:

 

اشکال در کلکسیون خریداری شده

از آنجایی که گاهی مشتریان برای مشاهده کامل کلکسیون خریداری شده و مشاهده ایرادات احتمالی به فرصت بیشتری نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر مرکزکالا فرصت مشاهده کلکسیونهای فروخته شده را به 7 روز کاری پس از تحویل افزایش داده است.

 

جهت استفاده از این سرویس به نکته‏‏‌های زیر دقت بفرمایید:

جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کلکسیون، از طریق شماره تماس 01135337955 و شماره همراه 09118027966 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما به مرکز خدمات پس از فروش مرکزکالا اطلاع داده شود. 

کارشناسان خدمات پس از فروش مرکزکالا،ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که ایراد در شکل،نوع،بانکی و غیر بانکی بودن کلکسیون توسط کارشناسان مرکزکالا تایید شود، کلکسیون تعویض خواهد شد و یا می‌توانید کلکسیون خود را با کلکسیون دیگری جایگزین نمایید.

برای ارسال کلکسیون دارای ایراد به مرکزکالا، لازم است کلکسیون به ‏خوبی بسته بندی و به همراه فاکتور آن ارسال شود.

این خدمات اشکالاتی را که در اثر نگهداری نادرست کلکسیون توسط کلکسیونر محترم ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

از هنگامی که وضعیت کلکسیون در واحد خدمات پس از فروش مرکزکالا، مشخص شود در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

مغایرت کلکسیون خریداری شده با اطلاعات فروشگاه

علیرغم آنکه همه کلکسیونهای فروشگاه مرکزکالا اصل می باشد در شرایطی که مشخصات کلکسیون دریافت شده برای نمونه،اصل بودن،بانکی و یا غیر بانکی بودن آن و یا غیره، با سفارش ثبت شده اختلاف داشته باشد، یا در صورت مغایرت در کلکسیون دریافت شده با اطلاعات درج شده در فروشگاه یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:

در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کلکسیون در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند بانکی یا غیر بانکی بودن آن، بدون استفاده از کلکسیون، قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کلکسیون، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مرکزکالا اطلاع داده شود و همچنین کلکسیون در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در مورد مغایرت در نوع کلکسیون، امکان تعویض یا استرداد کلکسیون در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کلکسیون به فروشگاه مرکزکالا اعلام شود و همچنین کلکسیون در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس 01135337955 و شماره همراه 09118027966 و یا  از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش مرکزکالا اطلاع داده شود.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کلکسیون از حالت بانکی یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. 

برای ارسال کلکسیون دارای مغایرت به مرکزکالا، لازم است کلکسیون به ‏خوبی بسته بندی و به همراه فاکتور فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی مرکزکالا صورت نمی‌‏‏گیرد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش مرکزکالا، کلکسیون را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

هزینه‏‏‌های ارسال کلکسیون در صورت تایید ایراد و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده مرکزکالا است. 

 

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کلکسیون باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات مرکزکالا اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که پس از دریافت کلکسیون مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در صورتی که پس از دریافت کلکسیون مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کلکسیونی دیگری به جای آن وجود دارد که کلکسیون در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود. 

برای ارسال به مرکزکالا، دقت بفرمایید که کلکسیون به ‏خوبی بسته بندی شود و به همراه فاکتور آن ارسال شود. در صورتی که کلکسیون برگشتی در شرایط اولیه خود توسط مرکزکالا دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش،کلکسیون را دریافت، و تایید کند،که کلکسیون استفاده نشده و همه کلکسیونهای فرستاده شده همراه آن می باشد و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کلکسیون به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کلکسیون با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تماس 01135337955 و شماره همراه 09118027966 یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش مرکزکلکسیون اطلاع داده شود.

 

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید)به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مرکزکالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. 

آسیب‏‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مرکزکالا اطلاع داده شود.

کلکسیون آسیب دیده و به همراه فاکتور آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش مرکزکالا ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مرکزکالا عودت شود.

مرکزکالا همواره می‏‌کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.

 

 

نظرها

هیچ نظری یافت نشد

ثبت نظر

 
 
در حال بارگذاری...